poniedziałek, 13 kwietnia 2015

STATEMENT NECKLACE

Długi, efektowny, nieregularny naszyjnik jest kolejną częścią kolekcji ROCK'N ROLL PRINCESS. W centralnej części znajduje się piękny srebrny kryształ tytanowany otoczony sznurkami, pomiędzy którymi znajdują się hematytowe kwadraciki, a na zewnątrz oplata je drobny łańcuszek. Ten element ozdobny jest zakończony końcówką wklejaną, na której zawieszona jest kompozycja z łańcuszka, i wielu ślicznych detali takich jak ozdobne blaszki, ażurowa kula, zawieszka piórko, hematytowe gwiazdki i krzyżyki, małe krople i onyksowe kuleczki. Powyżej znajduje się ozdobny okrąg otoczony srebrnymi oponkami, przez który przewieszony jest rzemyk, na którym opiera się cały naszyjnik. 

Po jego prawej stronie znajduje się zestawienie pięknego jadeitowego migdału z srebrnymi oponkami w otoczeniu bordowych kropli jadeitu i kuleczek onyksu. Krople jadeitu układają się w wachlarz, w którego środku zaczepiony jest rzemyk wykończony końcówką wklejaną, po drugiej stronie większa końcówka wklejana przechodzi w metalowy okrąg, który jest łącznikiem z rzemykiem, zaczepionym o lewą część naszyjnika. Jest nią okrąg otoczony hematytowymi kwadracikami i oponkami, do tej kompozycji przyłączony jest wachlarz, o który zapinany jest naszyjnik- karabińczyk z ozdobną monetką.


Naszyjnik świetnie pasuje do wieczorowych sukienek jakie w tym sezonie zobaczyć możemy na wybiegu u Donny Karan jak i prostych eleganckich np. biało czarnych stylizacji - Altuzarra jak zarówno do gotyckich małych czarnych jak u Givenchy i seksownych rockowych stylizacji- Tommy Hilfiger .


Donna Karan Spring/ Summer 2015
Altuzarra Spring/ Summer 2015

Givenchy Spring/ Summer 2015
Tommy Hilfiger  Spring/ Summer 2015

7 komentarzy:

 1. Beautiful statement necklaces! Thank you so much for stopping by my blog! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham! Bardzo wpasowują się w mój gust!
  http://swiat-niezaleznej.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. thanks for shearing this article which was i am looking for. really it’s amazing website everyone can chose ornament from there.
  Bracelets & Bangles

  OdpowiedzUsuń
 4. Great details about statement-necklace.
  thanks for sharing this really the contant is amazing
  informative,interesting , motivative also which was i am looking for . please keep updating step by step

  zircon vs cubic zirconia

  OdpowiedzUsuń
 5. Great details about Cubic Zirconia.
  thanks for sharing this really the contant is amazing
  informative,interesting , motivative also which was i am looking for . please keep updating step by step
  zircon vs cubic zirconia

  OdpowiedzUsuń